Hakkımızda

 

Karakaş Hukuk Bürosu olarak mesleki çalışmalarımızı Antalya merkezli sürdürmekteyiz. İcra ve iflas hukuku, iş hukuku, ticari uyuşmazlıkların çözümü ve sözleşmeler konusunda, yeterli teknik donanım ve konular üzerinde uzmanlaşmış personel ile hizmet vermekteyiz.

 

Ticari faaliyette bulunan kişi ve kuruluşlar, ticari faaliyetlerini ve yatırımlarını zora sokabilecek hukuki düzenlemelerden haberdar olmalarını sağlayacak; bu yatırımlar sorunlarla karşılaştığında, firmalarının aktif değerini koruyacak ve yatırımlarını kurtaracak bir hukuki yardıma ihtiyaç duymaktadırlar. Büromuz, müvekkillerinin karşı karşıya oldukları hukuki risklerin bilincinde olmalarını sağlayarak, onların haklarını korur ve risk gerçekleşmeden önce tedbir alınmasını sağlar. İcra ve iflas işlemlerinde alacaklılara ve borçlulara borcun en uygun şekilde tasfiyesi ve düzenli bir ödeme planına bağlanması için yardımcı olurken aynı zamanda, firmalarının aktif değerlerinin olabilecek en iyi seviyede tutabilmesine olanak sağlamaktadır.

 

Karakaş Hukuk Bürosu’nun müvekkil portföyünde, ülkemizin önde gelen bankaları, finans kuruluşları, sermaye şirketleri ile orta ölçekli işletmeler bulunmaktadır.