Gayrimenkul

 

Son yıllarda gayrimenkul sektörüne ilişkin yatırımlar ülkemizde büyük bir hızla gelişmektedir. Ulusal ve uluslar arası yatırımcıların gayrimenkul yatırım projeleri konusunda geniş bir Pazar oluşturmuştur.

 

Oluşan bu pazar, yatırımcılar ve gayrimenkul sahipleri açısından oldukça geniş bir alanda hukuki danışmanlık hizmeti alma ihtiyacını da beraberinde getirmiştir.

 

Büromuz, gayrimenkul alım satımlarına ilişkin sözleşmeler, gayrimenkul odaklı projeler öncesi hazırlıklar çerçevesinde gayrimenkulun fiili ve hukuki durumu hakkında incelemeler, vergi sorunları, çevre hukuku ve tarihi yapılar hakkındaki kısıtlamalara dair düzenlemeler, tahsisli hazine arazilerinin yer aldığı projelerin denetimi, yatırımcıların ve gayrimenkul sahiplerinin tüm bu süreçte ihtiyaç duyduğu her türlü sözleşmenin düzenlenmesi ve uygulama aşamasında ortaya çıkan yasal sorunlar hakkında hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Büromuz, emlak endüstrisi konusunda girişimciler, mimarlar, denetçiler, pazar araştırmacıları ve diğer gayrimenkul uzmanlarından oluşan kişi ve kurumlar ile bağlantıya geçerek müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu hizmetleri sunmaktadır.